Bubeníček Ota (Uhříněves 1871 - 1962 Praha)
Kvetoucí trnky, signováno a datováno vpravo dole O. Bubeníček 07, olej/plátno, 54 x 58 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |